مرجع خبری خودرو
رسانه ی خـــــــــــبری خودرو - نمایشگاه اتومکانیکا استانبول 2013 کد افکت متن
رسانه ی خـــــــــــبری خودرو
"رسانه ی خبــــــری خودرو "وابسته به منابع رســــــمی

* تیتر بهترین و داغ ترین خبر های روز را این جا بخوانید *

 

 

beautifulcars


Create your flash banner free online
پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

محل تبلیغات شما

*************************************************************
مرجــــــــــع بزرگ خبـــــری خـــــــودرو

Top Blog
وبلاگ برتر در تاپ بلاگر


هر روز برترین ویدیو ها را تماشا کنید

«قسمت دانلود»


مرتبه
تاریخ : شنبه 24 فروردین 1392

 نمایشگاه اتومکانیکا استانبول 2013 افتتاح شد

 قطعه سازان ایرانی حضوری فعال دراین نمایشگاه دارند

قطعه سازان ایرانی حضوری فعال دراین نمایشگاه دارند
به گزارش خبر نگاران اعزامی مجله ماشین – نمایشگاه بین المللی اتومکانیکا استانبول روز پنجشنبه با شرکت 38 کشور از جمله 26 شرکت صنعتی از جمهوری اسلامی ایران در محل دائمی برگزاری نمایشگاههای بین المللی ˈتویاپˈ این شهر افتتاح شد.

 


نمایشگاه بین المللی اتومکانیکا استانبول هر دو سال یکبار برگزار می شود و از نمایشگاههای خودرویی شاخص ترکیه بشمار می رود. در دوره گذشته نیز نزدیک به 40 کشور در این نمایشگاه شرکت کرده بودند که افزون بر 36 هزار نفر از 100 کشور از دست اندرکاران صنعت خودروسازی داخلی و خارجی از آن بازدید کردند. شمار شرکتهای حاضر در نمایشگاه سال گذشته بیش از 1080 شرکت بود.
به گزارش خبرنگار اعزامی مجله ماشین به استانبول ، این نمایشگاه در مساحتی به وسعت 24 هزار و 799 متر مربع دایر شده و 887 شرکت ترکیه ای و خارجی تولیدات صنعتی و خدمات فنی خودرا به معرض نمایش گذاشته اند.
منابع شرکت برگزار کننده نمایشگاه بین المللی اتومکانیکای استانبول عنوان کردند که شرکتهای ایرانی حضور فعالی در این نمایشگاه دارند و غرفه های مهمی را بخود اختصاص داده اند تا کالا و خدمات خودرا به نمایش بگذارند.
این نمایشگاه تا روز یکشنبه دایر خواهد بود.

 


شرکتهای مختلف از ایران خودرو، سایپا، البرز، اطلس پمپ، صنعت اتمسفر، قطعه ساز درخشان، شرکت کنترل گازی اکباتان، بلبرینگ ایران، و شرکتهای فعال در صنعت شیشه سازی خودرو، از جمله شرکتهای ایرانی هستند که در این نمایشگاه مشارکت دارند.
همزمان نمایشگاه بین المللی دیگری با عنوان ˈپترولیوم استانبولˈ نیز در کنار نمایشگاه بین المللی اتوموکانیا استانبول افتتاح شد که در آن فناوریها و تجیهزات صنایع نفت و گاز و روغن های موتور و تجهیزات پالایشگاهی به نمایش گذاشته می شود.


این نمایشگاه نیز که از مهمترین نمایشگاههای تخصصی در منطقه اروسیا محسوب می شود در زمینی به وسعت هفت هزار متر مربع دایر شده است. در سال گذشته 180 شرکت داخلی و خارجی در آن حضور داشنتند و بیش از 36 هزار بازدید کننده حرفه ای از این نمایشگاه بازدید کردند.


این نمایشگاه همچین هماورد کننده دست اندرکاران و کارشناسان صنایع خودروسازی و صنایع جنبی و خدمات فروش و پس از فروش خودرو است که در نوع خود در اروپا مقام اول را دارد و در سال گذشته بیش از یک هزار کارشناس و مسوول رشته های مختلف صنعتی و خدماتی از آن دیدن کردند.

 

 

با تشکر

برگرفته از : مجله ماشین

منبع خبری : مجله ماشین

 

 
طبقه بندی: مطالب ویژه،  خبر هایی تازه از جهان خودرو،  اخبار، 
برچسب ها:

Top Blog
وبلاگ برتر در تاپ بلاگر

نمایشگاه اتومکانیکا استانبول2013، نمایشگاه اتومکانیکا استانبول، نمایشگاه اتومکانیکا، حضور فعال قطعه سازان ایرانی، نمایشگاه 2013 استانبول،
ارسال توسط pooya Rasooli

آرشیو مطالب
نظر سنجی
از کدام کمپانی زیر خوشتان می آید؟
والپــیپـــر ها
عکس روز
پیوند های روزانه
امکانات وبلاگ
امکانات جانبی

کدستان
نیش ترمز